Hemen formu doldurun, Sizi Arayalım!
Samsung Galaxy J4+ Kampanyası Başvuruyorsunuz.

SUPERONLINE BAŞVURU FORMU

Gizlilik ve Hizmet Sözleşmesini Okudum.


Samsung Galaxy J4+ Kampanyası

Fiberinizin hızını Samsung Galaxy J4+ ile yaşayın !

Samsung Galaxy J4+ Kampanyası

Fiberinizin hızını Samsung Galaxy J4+ ile yaşayın !

Fiyatlar

​Hız​KotaKampanya Fiyatı *​
50 Mbps Platin Paket​Limitsiz​149,90 TL​
100 Mbps Platin Paket​Limitsiz​279,90 TL​
(*):Kampanya fiyatlarına tüm vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti dahildir. 

Avantajlar

 • Akıllı cep telefonunuz için ek ücret ödemek yok !
 • Platin Faydaları ile birlikte !
 • Ücretsiz kapıda teslim !
 • Şartlar

  • Kampanya 01.06.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan  uygun kriterlere sahip Turkcell mobil müşterileri , yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olarak yararlanabilir.
  • Kampanyadan sadece uygun kriterlere sahip Turkcell müşterileri 0532 532 00 00 üzerinden aranarak kampanyaya katılımını sağlayabilmektedir. Herhangi bir Turkcell Superonline bayisinden veya webden başvuru alınmamaktadır.
  • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
  • 35 Mbps ve üstü Platin paketlerdeki müşteriler Turkcell Platinum faydalarından da yararlanmaya hak kazanacaklardır.Turkcell Platinum ayrılacakları için​​ tıklayınız. ​​​​
  • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
  • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.​
  • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.​
  • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelini karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 500 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
  • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil  300 TL kurulum bedeli, 120 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise 300 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamındaki cihaza göre tabletin rayiç bedeli (Samsung Galaxy J4+ - 1.399 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 300 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder. Ayrıca kampanya fiyatına dahil olarak abonelere abonelik süresince 8 TL modem kullanım ücreti de yansıtılacaktır. Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
  • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 150 TL nakil ücreti yansıtılır. 
  • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
  • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
  • Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.​
  Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

  Daha Fazla Bilgi

  Genel Özellikler
  İşletim Sistemi Android 8.1 (Oreo)
  Bellek (RAM) 2GB
  İşlemci Hızı Qualcomm MSM8917 1.4GHz 4 Çekirdek İşlemci
  Ekran & Görüntü
  Ekran Boyutu 6.0 inç
  Ekran Çözünürlüğü 1480 x 720 Piksel (HD+)
  Ekran Teknolojisi PLS TFT LCD
  Video & Multimedya
  Video Kayıt 1080p 30 Kare/Saniye
  Video Çözünürlük 1920 x 1080 Piksel
  Görüntülü Konuşma İnternet Üzerinden Uygulama İle
  Boyut & Ağırlık
  Boy 161.4 mm
  Genişlik 76.9 mm
  İncelik 7.9 mm
  Ağırlık 178 gr
  Kamera
  Arka Kamera 13 MP
  Ön Kamera 5 MP
  Pil & Güç Yönetimi
  Pil Türü 3300 mAh
  Hafıza
  Dahili Hafıza 16 GB
  Harici Hafıza 512 GB'ye Kadar Arttırılabilir Hafıza
  Bağlantılar
  3G İndirme Hızı 42.2 Mbps
  4.5G ile Uyumlu CAT 4
  4.5G İndirme Hızı 150 Mbps
  Kablosuz Ağ (Wi-Fi) 802.11 b/g/n
  İnternet Paylaşımı (Hotspot) Var
  Bluetooth v4.2